• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
822 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ADA TUNİNG
  • ADRES: Sanayi Sitesi 4. Cad. 2. Sokak No:29 Kuşadası / AYDIN
  • TELEFON: 0 (506) 137 7769
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Cam Flim

Sıcak ve parlak ışığın azaltılması & Konforun artması;
Cam Filmi, camın iç kısmına kaplanan bir retrofit üründür. Gölgeli ve güneşli alanlar arasındaki sıcaklık dengesini sağlar, rahatsız edici ışığı engeller. Konforlu, güvenli bir ortam oluşturur.

Isıtma ve Sogutma masraflarını azaltır;
Az miktarda ısı ve ışık yansıtan Cam Filmi camın iç yüzeyine kaplanarak ısı kaybını, kışları %30’a kadar azaltır. Yazları ise iklimlendirme masrafları Cam Filmi ile güneş sığcaklığının %79’a kadar geri yansıtılmasıyla azalır.

Eşyaların ömrünü uzatır;

Güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, camların zararlı UV ışınlarını geçirmesini Cam Filmi ile engelleyerek, meydana gelebilecek bu tür hasarlardan %99 koruma sağlanır. Eşyaların ömrü uzar.

Oto Ses Sistemleri

Oto ses sistemleri sayesinde, aracınızda müzik dinlemenin keyfini doruklarında yaşayabilirsiniz. Otomobilinizle seyahat ederken, kaliteli müzik eşliğinde yapacağınız seyahatleriniz daha keyifli olabilir. Kalitesiz bir hoparlörün verdiği ses ile ses sistemlerinin verdiği ses arasında çok fark bulunmaktadır. Normal bir hoparlörün sağladığı seste bas çok az duyulur, sesler daha kalitesizdir ve algılanması zordur. Oto ses sistemleri sayesinde, dinlediğiniz müziğin sesi daha kaliteli ve net duyulur. Bazı insanlar için otomobilinde baslı müzik dinlemek hobidir. Yerli ve yabancı müziklerin baslarını otomobilinizde ses sistemleri sayesinde keyifle dinleyebilirsiniz.

Oto ses sistemleri cihazları arasında hoparlör, amplifikatör ve subwoofer bulunur. Ampflikatörler sayesinde ses hoparlöre iletilir ve kontrolü sağlanır. Subwooferlar bas hoparlörü olarak da bilinen yüksek oranda bas sağlayan hoparlörlerdir. Hoparlörler de sesin dışarıdan duyulmasını sağlayan cihazlardır. Otomobilinizde kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız en azından bu cihazlara sahip olmanız gerekmektedir. Kaliteli müzik dinlemek, sizin stresinizi alacak ve keyfinizin yerine gelmesini sağlayacak. Ayrıca otomobilinize kurduğunuz ses sistemleri, uzun yolculuklarda sizin en yakın yol arkadaşınız olacak. Uzun yolculukların en yakın arkadaşı müziktir ve siz de sık sık uzun yolculuklar yapıyorsanız kendinize özel hazırladığınız müzik listenizi otomobilinizde hiç sıkılmadan dinleyebilirsiniz.

Seramik Kaplama

Seramik kaplama ile koruma altına alınarak kaplanmış yüzeyler asitik,bazik ve zararlı kimyasallardan yüzeyleri korur,çok daha uzun süre temiz kalır, daha kolay ve hızlı temizlenir.

Seramik kaplama boya yüzeyinın yanı sıra metal parçalara’ da uygulanabilir. Seramik uygulaması yapılan yüzeyler .Hidrofobik etkisi,sağladığı için anti-statik yüzey sayesinde kuş pisliği tozun,kirin,çamurun yapışmasını engelleyerek yüzeylerin daha kolay temizlenmesine olanak sağlar. Ve ayrıca, çok daha uzun süre temiz kalır.

Seramikle kaplanan ve koruma altına alınan yüzeyler, boya, cam, deri, tekstil, ahşap, plastik, kauçuk, mermer gibi geniş bir yelpazede kullanılabilir. C9 seramik kaplama teknolojisi bizim müşterilerimize ayrıcalık kazandırır. Su tutmazlık, paslanmazlık,buz tutmazlık, kirlenmezlik,kendi kendini temizler ve aşınması azalan ürünün ömrü uzatılmış olur.

Motorsiklet İş makineleri,Uçak,Helikopter,Ahşap tekne,Fiber tekne,Gemi sanayi ve Endüstriyel alanlarda kullanılabilir.

Pasta & Cila

Pasta aslında sıvı bir zımpara işlemi; fiziksel ve kimyasal olarak bir nevi boya çözücüdür.
Araca ilk defa boya yapıldığında ne kadar hassas davranılırsa davranılsın, boya tam anlamıyla homojen bir görüntüde olmayacaktır ve kılcal dalgalanmalar görünecektir. Bunun için boya işleminin ardından pasta ile boyanın üst katmanı çözülerek bu dalgalanmaların giderilmesi için yapılır.

Cila, hem bir parlatıcı hem de bir koruyucudur. Boya üzerinde görünmeyecek derecede ince ve şeffaf bir katman oluşturmak amacıyla yapılır ve genellikle 3-4 ay süre ile etkilidir. Bu katman hem minik çakıl taşı çizikleri gibi etkilerden boyayı korur, hem de boyanın daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Araç Kaplama

Araç Kaplama Sistemleri : Aracınızın rengini değiştirmek istiyorsanız veya aradığınız renkte arabayı bulamıyorsanız gelin en kısa sürede isteğinizi yerine getirelim.
Bu teknik sayesinde aracın boyanması riskine girmeyip, isterseniz aracınızın komple rengini, isterseniz parça parça ayna, kaput, tavan, panjur veya torpido da zevkinize göre mat renkler,parlak renkler veya karbon uygulamarı kullanarak değişiklik yapabiliriz.

Araç Kaplama folyolarının size sağlayacağı pek çok avantaj var:
* Aracınızın boyasını korur.
* Boya ile kıyasladığınız zaman bütçe tasarrufu sağlar.
* Çiziklerin görünürlüğü azaltır.
* Dış hava koşullarına karşı dayanıklı.
* Yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile temizlenebilir.
* Pasta-cila yapılabilir.
* Zift vs. maddeler rahatlıkta temizlenebilir(Kuş pisliği asit içerdiği için uzun süre beklerse folyo yanabilir)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.