• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
467 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AKADEMİK YAPI
  • ADRES: Peker Mah. Avni Gemicioğlu Cad. No: 65 Şehzadeler/MANİSA
  • TELEFON: 0 (236) 237 9702
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Manisa’daki ilk “YALITIM” şirketi olan firmamız, ilk yıllarında toptan malzeme satışına başladı. Bayilik sistemiyle çalışan şirketimiz ilk yıllarında sadece yalıtım malzemeleri satışı yapmaktaydı. 2007 yılından sonra şirketimiz aldığı nalburiye ve hırdavat malzemeleri bayilikleriyle perakende sektörüne girdi.
Dekorasyon malzemeleri bayilikleriyle de iç dekorasyon ve dış cephe dekorasyon uygulamaları yapmaya başladı.Şu anda perakende, toptan satış mağazalarına ilave olarak yeni açtığı dekorasyon show-room’uyla Manisa’daki üç mağazasıyla hizmet vermektedir.
15 yıldır yaptığı uygulama hizmetleriyle yaklaşık 3000’e yakın ev, apartman, otel, fabrika gibi yapıların dekorasyon, yalıtım ve onarım işlerini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.son üç yıldır da uygulama işlerini AKADEMİK YAPI adındaki şirketimiz vasıtasıyla yürütmekteyiz.
Bugün itibariyle Türkiye’de ki önemli malzeme üreticilerinde; İzocam, Btm, Weber, Polisan, Alligator, Al Alçı, Petek Banyo, Hakan Plastik gibi markaların Manisa bayiliğini yürütmekteyiz.
Bir dönem Koçtaş Usta taşeron firma görevini de üstlenen firmamız, Türkiye ısı-ses-su-izolasyoncuları derneği olan İzoder üyeliği de yaptı. Bir dönem üçer aylık dönemlerde haber bülteni şeklinde dergi de çıkaran şirketimiz İzmir Yapı Fuarları’na da düzenli olarak katıldı.
Manisalı mimar, mühendis, ve müteahhitlerin malzeme ve malzeme uygulamalarını bilgilendirilmesi amacıyla 50’ye yakın tanıtım semineri düzenledi. İlk yurt dışı gezi kampanyasını geçen yıl bir haftalık Tayland ve Singapor gezisi olarak başarıyla gerçekleştirdi.
Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara çıkış yolu arayan YALITIM MÜHENDİSLİK , kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
Manisa’da “YALITIM” ve “YAPI” sektöründe bir okul misyonunu da üstlenen şirketimizde görev yapmış ve şuan değişik şirketlerde görev yapan onlarca eleman ve bu sektöre girmiş onlarca firma sahibi bulunmaktadır.
Halen şirketimiz 15 personel ile çalışmaktadır.Gelişen dünya düzeni içerisinde enerjinin önemli bir rol üstlenmesi nedeniyle dünya ekonomisine, çevreyi korumaya katkısı ve yapı fiziğini güçlendirmesi nedeniyle onur ve şevkle yürüttüğümüz mesleğimize sizlerin desteğiyle nice yıllar katma gücü ve hevesindeyiz.
Vizyonumuz:
Başarılarımızı gelecek nesillere örnek olacak şekilde ve gelişen yenilenen teknolojiden faydalanarak, aldığımız sorumlulukları güven ve garantiyle aktarabilmektir. Avrupa Birliği normlarına uygun müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Misyonumuz:
İçinde bulunduğumuz sektörde her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler/hizmetler sunar, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.;
Tüm yalıtım sektöründe, en son teknolojiler ile pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, dünya kalitesindeki ürünü, insana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, insan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, pazara yeni ürünler sunarak, ürün ve hizmette farklılaşmak, yalıtım bilincini yayarak büyümek misyonumuzdur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.