• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
448 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MUSA AKGÜN
  • ADRES: Deliktaş Mah. Şehit İlker Kocabıyık Cad. No:6/C Zemin Kat Merkez - Pamukkale / DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (258) 251 1818
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Akgün Nakliyat, Evden eve Nakliye sektöründe uzun senelerdir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Halkımıza gerektiğinde yardımcı olabilmek için tüm imkanlarımızla sektörde hızla büyümekteyiz. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız.Şehir içi ve şehirler arası taşınma işlemlerinize yardımcı olmak için ekipmanlarımız ve imkanlarımız hizmetinizdedir.

Evden eve nakliyat sektöründe firmalar arasında aşırı rekabet oluşmaktadır. Bunun sonuncunda iş kalitesinin fiyata göre azalıp arttığı gösterilmiş gibi olsa da böle düşünmek yanlıştır. Önemli olan eşyaları zararsız bir şekilde teslim edilmesidir.Ancak hiçbir tecrübeye sahip olmayan amatör firmaların yaptığı nakliye sonrasın da mağdur olma olasılığı oldukça yüksektir.Evden eve nakliye işinin, işin ehli ve profesyonel çalışanlarla yapılması daha güvenli ve seri olacaktır.Akgün Nakliyat ailesi olarak kendi araç ve elemanlarımızla sigortalı ve sözleşmeli olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Eşyanızı emenet olarak alıyoruz ve teslim olana kadar ki sorumluluğumuzun farkındayız.Sizlere içten ve samimi olarak diyeceğimiz İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININ.

Denizlide evden eve nakliyat,Denizli Akgün Nakliyat,denizli nakliyat firmaları,denizlide evden eve,denizlide asansörlü taşımacılık,denizli nakliyeciler,denizli nakliyat

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.