• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

ANEMON OTEL

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,021 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ANEMON HOTELS
  • ADRES: Manisa Girişi Kuva-i Milliye Anıt Mevkii Manisa, 45000
  • TELEFON: 0 (236) 233 4141
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Manisa ismi Magnesya dan gelmekte olduğu ve Türkler bu bölgeyi ele geçirdiklerinde Manisa olarak değiştirdikleri söylenir. Yunan tarihçilere göre Tesalya ’dan gelen ve Truva Savaşları na katılan Magnetler M.Ö 1450 de Spil Dağı nın eteklerine yerleştiler Magnesya ‘nın dolayısıyla Manisa ‘nın temelleri atılmış oldu. Tarihsel birikimini her noktasında taşıyan Manisa şehrinin mistik tarihi kültürel havasıyla beraber Anemon kalitesini birleştirerek misafirperliğin en üst noktalarında sizleri evinizde ağırlamaktan mutluluk duyar. Tarihi noktalarların tam merkezinde kalan Anemon Manisa Otel ile hem modern çizgilerde gezip hem de tarihi enstanteler yaşayabilirsiniz. Anemon

Manisa Oteli şehir merkezine 7 km Adnan Menderes Havaalanına 45 km ve Terminale 6 km mesafededir.

Havalanı Mesafesi: 45 KM

Havalanı Sürüş Mesafesi: 50 DK

Taksi Ücreti: 120 TL

Oto Kiralama: Lütfen Misafir Hizmetleri Servisi’mizle bağlantıya geçin.

Manisa Organize sanayi bölgesinin hemen yanında ve havaalanına gidiş yolu üzerinde yer alan Anemon Manisa Otel Manisa ’nın alış veriş merkezi olan Magnesia AVM 3 km uzaklıkta olup misafirlere şehrin trafik gürültüsünden uzak, huzurlu ve sakin bir konaklama imkânı sunmaktadır. Kendine özgü doğası ve tarzanıyla yıllardır anlatıladuran Spil Dağı ’na 10 dk; paranın ilk kez basıldığı Sard Bölgesine 1 saat, ilkçağlarda ki 7 kutsal kiliseden birinin olduğu rivayet edilen Thyateria (Akhisar) 45 dk, uzaklıkta olup konaklamanız boyunca sizlere değişik motifler sunacaktır.

Anemon Manisa Otel ; 7 adet business suit, 1 Engelli Odası ile toplam 110 oda 220 yatak kapasitelidir. Twin ve French yataklı odalarımız ve sigara içilebilen, içilemeyen odalarımız rahatınızı düşünerek hazırlanmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.