• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
590 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AYSU SONDAJ
  • ADRES: Şehitler Mahallesi Mehmetçik Caddesi No: 4/F MANİSA
  • TELEFON: 0 (506) 897 0898
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

AYSU SONDAJ

Firmamız 1974 yılında kurulmuş olup İzmir, Manisa ve çevresinde yer altı mühendislik alanında bünyesinde uzman kadrosuyla son teknoloji bilgisayarlı yeraltısuyu araştırmaları , derin kuyu su sondajları , jeolojik etüdler , Jeofizik etüdler , zemin etüdleri , D.S.İ onaylı arama ve kullanma belgeleri konularında hizmetleri vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
Geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşlara başarıyla sondaj hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir.
Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

50 metreden, 500 metre kapasiteli sondaj makinası ( havalı ve rotary sistem ), dalgıç pompa sökme takma vinci ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Firmamız mevcut personeli ile su sondajı dışında zemin etüdü ve her türlü jeolojik hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ
Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

 

AYSU SONDAJ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.