• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
973 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Birtek Lojistik
  • ADRES: Kuruçeşme mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:168/2 Buca-İZMİR
  • TELEFON: 0 (850) 305 1647
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Birtek Lojistik

Birtek lojistik Kurumsal
Kuruluşumuzdan itibaren Türkiye’de lojistik sektörün öncü butik markası olma hedefi ile yola çıktık. Birtek Lojistik için en uygun iş modellerini düşünürken, bu hedefi göz önünde bulundurarak her müşterimizin önceliklerini bilinçli bir şekilde analiz ettik. Zaman Yönetimi, Kalite Sürekliliği ve Çözüm Odaklı iş planlamasının hem bizi hemde partneri olduğumuz müşterilerimizi başarıya taşıyağına emindik. Kaliteli hizmet için sürdürülebilirlik en önemli planlama idi. Bu yüzden kendi öz mallarımızı Lojistik üs haline getirdik.

 

Tedarik zinciri yönetiminin en can alıcı noktasında bulunmak bize heyecan ve azim veriyor. Günümüzde Birtek Lojistik olarak, lojistik sektörüne yetiştirdiğimiz insan kaynağı ve yeni iş modelleri geliştirmekte üstlendiğimiz rolle, adımıza yakışır başarılara imza atmaktan mennunuz.

Portföyümüze aldığımız partnerlerimizden dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri ve ulusal şirketler için ürettiğimiz hizmetler sayesinde sektörün önemli firmaları arasında yer almakta,Türkiye’nin butik lojistik firması olma hedefimizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kısa sürede yaptığımız yatırımlar ile , üçüncü parti entegre lojistik hizmetleri sunan bütünleşik bir yapıya ulaştık. Birtek olarak oluşturduğumuz tecrübe, nitelikli insan kaynağımız ve ileri teknoloji uygulamalarımızla farklı sektörlerde bulunan müşterilerimize entegre lojistik hizmetlerini ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Siz işinize bakın! Biz işinize bakalım !

Sloganı ile uzun süreli iş ortağınız olma yolunda başarılı sonuçlar için her zaman yanınızdayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.