• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
379 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: EMİRGAN TEMİZLİK
  • ADRES: Cebesoy Caddesi Sinan Mahallesi 1280 Sokak No:7 Muratpaşa ANTALYA
  • TELEFON: 0 (242) 326 4525
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Emirgan Temizlik Hizmetleri çalışkan ve güvenilir bir ekip tarafından kurulmuştur.Eğitimli ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet vermek ilk amaçlarımızdandır.

Antalya Temizlik Şirketleri

olarak kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlerin rahatlığı ve mutluluğu adına temin edilmiştir.

Antalya Temizlik Firmaları

yani Emirgan Temizlik hizmetleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Temizlik sonrasında sizlerin memnuniyet sorgulaması yapılır.

Profesyonel çalışma şeklinin sadece hizmet tatminine dayalı olmadığının farkında olan Antalya temizlik firması ersonelleri samimi, dürüst ve güvenilir şekilde hizmet verebilmektedir. Temizlik hizmeti hiçte küçümsenecek bir iş değildir özellikle de sağlığımız acısından.Antalya Temizlik şirketi firması veya yardımcı bayan olsun ne olursa olsun ev,villa, yazlık,ofis,iş yerlerimize temizlik hizmeti aldığımız şirket ve kişilerin dikkat etmesi gereken küçük ama önemli ayrıntılar bulunmaktadır.Örneğin evinize temizlik hizmeti aldınız ve evinize gelen şahıs veya personeller muhtemelen malzemelerini yanlarında getiriyorlar.Peki bu getirdikleri malzeme içerisinde bulunan bezler,fırçalar, scotch brite, daha önce nerelerde kullanıldı,kullanıldıktan sonra ne gibi işlemlerden geçirildi yani temizliği ne şartlarda yapıldı. Tuvalet banyo veya üzerinde dolaştığımız kirli zeminlerde mi daha birçok yer sayıla bilir…Tam olarak burada devreye giren Antalya temizlik şirketleri çalıştırdığı personeller dahil Antalya ev temizliği için ayrı eleman yetiştirip ve bu yetiştirdiği çalışanları ev temizliğinde kullanılan bez, fırça ve benzeri araçların her birinin kullanım amaçlarının yani mutfak için ayrı bez,banyo ve lavabolar için ayrı bez ve fırçalar,balkon ve zemin için ise ayrı malzemeler kullanmakla yükümlü olduklarının eğitimi verilmektedir.

Aynı işlemler Antalya inşaat temizliği konusunda da işlemektedir çünkü temizlik sağlıktır.Evet gelelim yaptığımız temizlik işlerinin ardından kullandığımız malzemelerin temizliği ne.Öcelikle şunu bilmeniz gerekmektedir sadece toz bezleri yirmi kullanımdan sonra muhakkak imha edilmeli.Lakin bu yirmi kullanım için yapılası gereken işlem ise sürekli kullanılan bir çamaşır makinesinde yüksek ısıda ve kullanılması gerektiği kadar deterjan ile yıkanmalıdır devamında ise mikropların tam anlamıyla yok olması için güneş ışınlarından faydalanarak siz müşterilerimizin sağlığını korumakta katkıda bulunmaktayız.Hizmette sınır yoktur olmamalıdır

Her zaman her yerde en hızlı en kaliteli en güvenli hizmeti asla geciktirmesiz olarak güzel Antalya’nın güzel insanlarına yakışan bu hizmeti sizleri Antalya temizlik şirketleri tarafından sağlanmaktadır ki her temizlik hizmetini verenler asla tüm bu hizmetleri bir araya getirememektedirler.Bizim şirketimizin yani Antalya temizlik şirketleri hizmette sınır tanımamak adına kendini ve şirket çalışanlarını zor ama etkili bir sistem ile eğitmektedir. Sizlerde bilirsiniz ki eğitim olmadan asla olmaz.Çünkü her işin başı eğitimdir.Antalya ev temizliği işi bir çok firma için zor olmaktadır nedeni ise personellerdir.Bu günlerde herkes gibi ev temizliği işi yapan, çalışan bayanlarda stresten uzak olan Antalya inşaat temizliği olarak hizmetlerini sürdürmek istemektedirler. Biz işimizi yaparken sizler istirahat edip kendinizi yenilemenin tadını çıkarınız.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık teknolojik aletler günlük hayatımızın en büyük yardımcıları olmaya başladı diyebiliriz. İşte bu ürünlere sahip olan profesyonel firmalardan bazıları da temizlik sektöründe bizlere hizmet veriyorlar. Temizlik işlemlerinin zahmetinden kurtulmak için başvurduğumuz bu firmalar, büyük ve kullanışlı temizlik makineleri ile bizlere daha temiz alanları vaad ediyorlar.. Antalya ev temizliği hizmetleri ile sizler de misafirlerinizi davet etmeden bu firmalardan yardım isteyebilir ve misafirlerinizin karşısına daha kusursuz bir ev ile çıkabilirsiniz. Türk gelenekleri misafirler konusunda büyük bir titizlik öne sürüyor ve annelerimiz de bunu bildikleri için misafirler gelmeden önce daha detaylı bir temizlik yapmayı tercih ediyorlar ancak ne kadar detaylı olursa olsun bir süre sonra bu işkenceden kurtulmak adına temizlik yarım yamalak yapılıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.