• info@medyafirma.com
 • 0554 623 15 16

HABER DETAYI

Temmuz 12, 2017 9:30 am

BK Oto Kuaför Hizmetinize Açılmıştır

BK Oto Kuaför Hizmetinize Açılmıştır

BK CAR CARE

MANİSA TURGUTLU K.S.S HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR BK CAR CARE OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLERİZ…

 Araçlarınız ithal köpükle boyaya zarar vermeden itinayla yıkanır. Özel makine ile köpük aracınıza püskürtülerek bir süre sonra su ile durulanır. Kullandığımız köpük kaliteli özelliğinin yanı sıra, içerdiği cila sebebi ile otomobilinizin parlaklık ve uzun süre canlılığını muhafaza eder.

Yıkama işleminden sonra aracınız fazla suyundan arındırıldıktan sonra kurulanarak parlatılmaktadır. Özel cam temizleme ürünü ile lekesiz olarak camlar temizlenip araba lastikleri özel solüsyon ile parlatılmaktadır.

BK OTO KUAFÖR DIŞ TEMİZLİK

Arabanızın dış kısımında bulunan lastik ve jantlar arabanızda en çok kirlenen yerleridir. Çamur ve toz gibi pisliklere maruz kalırlar. Jant ve lastik temizliğini yaptırarak arabanızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun süre beklemiş ve çıkması zor lekeler olmadığı takdirde rutin jant ve lastik temizleme işlemini kendinizde yapabilirsiniz. Ancak kirler hiç çıkmıyorsa arabanızı Sahra oto yıkamaya getirerek temizletebilirsiniz.

Pasta aracın üzerine ince bir tabaka kaplar ve çizik kısımları doldurur, cila ise düzlenmiş tabanı, içindeki maddelerle parlaklaştırır. Aracın yüzeyine ekstradan bir kat sağladığı için boyayı korur, yağlı bir yapı oluşturmasından dolayı su, yağmur ve çamur yapışmaz.

bk car care pasta cila

Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi, kullanılmış otomobillerin iç mekanına ilk günkü temizliğini kazandırmak üzere hazırlanmış bir sistemdir.

Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi uygulandığında otomobiliniz virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil haline gelir. Önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülür.

Koltuklar, halılar ve paspaslar özel anti-bakteriyel temizleyici maddeleri ile dezenfekte edilerek temizlenir, sonra durulama-emme işleminden geçirilir. Bu işlemlerle, kumaş ve halılar nüfuz etmiş kirden arındırılır, bu yüzeylerdeki bakteri ve mikropların %99,9’u öldürülür.

Özel “Leke Çıkarma Setleri” sayesinde bir varsa otomobilinizin iç mekanındaki lekeler çıkarılır. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler, özel koku giderici madde uygulanarak giderilir. Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanır.

Tavan, özel antibakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizlenir. Ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri çok titiz ve detaylı olarak antibakteriyel temizlemeden geçirilir. Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel antibakteriyel deri temizleme maddesi ile temizlenir. Camlar içten ve dıştan antibakteriyel temizleyici ile temizlenerek dezenfekte edilir.

Son aşamada otomobilin iç mekanı, ozonlanır. Bu işlemle kötü kokulara ve bulaşıcı hastalıklara yol açan virüs, bakteri ve mantarlar öldürülmüş olur. Otomobiliniz hem bir kez daha dezenfekte edilir hem de sinmiş kötü kokulardan arındırılır.

Kullanılan tüm maddeler ve ozon çevre ve otomobil dostudur, insan sağlığı açısından tümüyle zararsızdır. Amerika’da firmamızın kendi laboratuvarlarında uzun yıllar süren araştırma ve geliştirmeler sonucu hazırlanmış ve üretilmiştir.

Özellikleri ve Yararları

Kullanılan tüm maddeler Amerika’da firmamızın kendi laboratuvarlarında uzun yıllar süren araştırma ve geliştirmeler sonucu hazırlanmış ve üretilmiştir. Tümü çevre ve otomobil dostudur, insan sağlığı açısından tamamen zararsızdır.

Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler varsa temizleme sırasında kokunun kaynağı özel bir temizleyiciyle yok edilir. Deri döşemeler, özel deri temizleme maddesi ile temizlenir.

Bir otomobilin iç mekanında karşılaşılabilecek hemen hemen her türlü lekeyi çıkarabilecek “Leke Çıkarma Setleri” sadece vardır. Tavan, özel temizleme maddeleri ile silinir. Tavan kumaşının zedelenmemesi ve sarkmaması için azami özen gösterilir.

Son aşamada otomobiliniz, Ozonlama İşlemiyle ÜCRETSİZ OLARAK hem bir kez daha dezenfekte edilir hem de sinmiş kötü kokulardan arındırılır.

Kazancınız: Virüs, bakteri ve mantarlardan, sinmiş kötü kokulardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil!

Detaylı Dış Temizlik Sistemi (Boya Parlatma ve Mevsimlik Cila)

 • Aracın dışını ilk günkü yeniliğine getirir.
 • Aracın dışı özel temizleyici maddeleri ile kir ve atıklardan arındırılır.
 • Dış yüzeylerdeki nikelaj, tamponlar, plastik ve lastik aksam temizlenir.
 • Özel alet ve malzemelerle aracın boyası ilk günkü; parlaklığına getirilir.
 • Altı ay ömürlü mevsimlik cila uygulanır.
 • Jant Nasıl Temizlenir?

  Jantları bol su ile yıkayıp, tozları akıtıyoruz. Kullandığınız suyun tazyiği ne kadar fazla ise jantlardaki toz da o oranda daha çok akacaktır ve sonraki kısımlarda daha az kir ile uğraşmanıza neden olacaktır. Bu nedenle mümkünse bir hortum ile su püskürtmenizi kova ile su boca etmekten daha çok tavsiye ederiz.

  bk car care jant temizligi

Firma Bilgileri

BK CAR CARE
0 (532) 493 9871 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.