• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

HABER DETAYI

Mayıs 29, 2017 4:55 pm

İlginç Online Para Kazanmanın Yolları

İlginç Online Para Kazanmanın Yolları
internette para

İlginç Online Para Kazanmanın Yolları

İlginç Online Para Kazanma Yolları

Çağımızın getirileri arasında olan internetin artık para kazanma adresleri arasında yer aldığını duymuşsunuzdur. Sizlerde evlerinizde internet sayesinde büyük kazançlar elde edecek bir işiniz olsun ister miydiniz? Belki de bazılarınız bu araştırma konusunu çoğu kez aradı ve hüsrana uğradı. Sizlere yazımızda anlatacağımız online şekilde para kazanma yolları bir çok internet girişimcisi tarafından da yapılıyor.

1- Anket Doldurma Sitelerine Kayıt Olunuz

Çoğu internet sitesinde yer alan anket doldurarak para kazanma işlemlerinde sizde kazançlar elde edebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken konu ise kayıt olacağınızı siteyi gerçekten ciddi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Anket sitelerinde dikkat edeceğiniz kısım ise kullanıcılarına gerçekten para ödeyen şirketleri seçmek. Bu sitelere kayıt işlemini tamamladıktan sonra anketleriniz genellikle mail adresine gelmekte ve oradan anketi tamamlamanız istenmektedir. Anketleri doldurduktan sonra genellikle kazançlarınız 3 ile 10 TL arasında değişmektedir. Genelde bu tarz siteler İngilizce olmaktadır ve anket başına 5 dakika ortalama zaman ayırmanız gerekmektedir.

2-Blog Yazarak Kazançlar Elde Edebilirsiniz

Kendinize has ve orjinal bir blog sitesi oluşturmak için başlıca yapmanız gerekenler arasında logonuz ve sloganınız olması gerekmektedir. Daha sonra meraklı olduğunuz ve bildiğiniz konularda yazılarınızı yazmanız gerekiyor. İlk konularınızdan belli bir süre sonra  Google adsense hesabı açarak reklamlardan kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi profesyonel olarak yapanlar olduğu gibi sadece merakla başlayıp ciddi paralar kazananlar var. Özellikle yabancı dil açılan sitelerin kazanç oranları Türkiye’ye göre daha yüksek oluyor.

3-Sosyal Medya Üzerinden Para Kazanmak

Sosyal medya üzerinden bir çok para kazanma yöntemini daha öncede belritmiştik. Gerçekten özellikle Facebook üzerinden yapılan işlerde geri dönüşüm ve kazanç oranları daha yüksek oluyor. Facebook’ta sayfa yönetimi ve İnstagram’da ürün satışı için açılan hesaplar son dönemin gözdesi. Sosyal medya ile bir çok tüketiciye ulaşmanız mümkün. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise yapılacak olan tanıtım reklamlarının hedef kitlesinin iyi seçilmesi gerekiyor.

4-Link kısaltma siteleri sayesinde Para Kazanmak

Çok ilginç bir para kazanma olayı olarak tanımlayacağımız link kısaltma siteleri, sizlere gerçekten beklenmedik kazançlar verebilir. Sadece yapmanız gereken siteye üye olmanız ve herhangi bir linki kısaltarak internet kullanıcılarına kısalttığınız linki tıklatmaktan geçiyor. Bu sayede ne kadar çok tık sayınız olur ise o kadar çok kazanç sağlamış oluyorsunuz. Kazançlar bu sektörde az gibi gözükse de işini disiplinli bir şekilde yapanlar para kazanabiliyor.

Online şekilde kazanç elde etme yolları her daim artırabilir.  Bu kazançları sadece sizlerin ne kadar emek verdiğinize bağlı olarak artacaktır. Emek verdiğiniz taktirde kazançlarınız günden güne artacaktır. Online para kazanma konularında tavsiyemiz bu işi yapan kimselerin görüşlerinden ve tavsiyelerinden mutlaka faydalanmanızdır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.