• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

HABER DETAYI

Mayıs 30, 2017 12:54 pm

İNTERNET REKLAMCILIGI VE ÇEŞİTLERİ

İNTERNET REKLAMCILIGI VE ÇEŞİTLERİ

İNTERNET REKLAMCILIGI CESİTLERİ

Değişen ve gelişen teknoloji birçok sektörde de köklü değişiklikler yaşanmasına sebep olmuştur. Artık internet çağındayız, modern çağ. Teknolojinin yükselen ivme kazanmasıyla birlikte internet kullanıcı oranlarında ciddi artışlar olmuştur ve bu kullanıcılar gün içinde vakitlerinin birçoğunu sosyal mecralarda geçirmektedirler. Durum böyle olunca da sektörler geleneksel yöntemleri bir kenara bırakarak dijital yöntemlere yönelmişlerdir.

Reklamcılık anlayışı da dijitalleşmiştir. Gazete, televizyon, radyo gibi klasik mecralar tamamıyla terkedilmiş değil tabiki reklam sektöründe ama internet reklamcılığının hem kolay ölçülebilir olması hem de daha düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşması internet reklamcılığının tercih edilmesine sebep olmuştur. Peki internet reklamcılığı nedir?

İnternet reklamcılığı, ürün ve hizmetlerin  hedef kitleye direkt olarak iletildiği, etkin bir şekilde tanıtımların yapıldığı, kolay ölçülebilen, düşük maliyetli, diğer mecralara oranla daha etkili reklamcılık türüdür. İnternet reklamcılığı da kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır.

Firma Bilgileri

MEDYA FİRMA
05546231516 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.