• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

HABER DETAYI

Kasım 18, 2017 4:38 pm

İnternette 5 Orijinal İş Önerisi

İnternette 5 Orijinal İş Önerisi
Küçük çaplı işler alanında yapılan bir araştırmalara göre internet verimli ve risksiz girişim alanların başında geliyor. Merak etmeyin. İnternette yapacak o kadar çok iş var ki. İşte internet ortamında kurabileceğiniz iş önerileri…
Blog Yöneticiliği

Baş döndüren bir hızla gelişen dijital devrim her sektördeki iş modellerini kökten değiştiriyor. Artık kaçış yok. Rekabette bir adım öne çıkabilmek için dijital teknolojilerin tüm nimetlerinden yararlanmak zorundasınız. Ürünlerinin tanıtımı için sosyal medya kullanmayan şirket neredeyse yok. Bu tanıtım yollarından biri de firma ya da sektöre özgü blog siteleri kurgulayıp yönetmek. Blog sitelerinin onlarca çeşidi var. Markayı ya da şirketin kurgusunu öne çıkarmadan yapılacak ‘blog atışmaları’ en keskin reklamlardan çok daha etkili olabileceği belirtiliyor.
Trend Uzmanlığı

Moda, ekonomi, politika, kültür, sanat… Artık hangi alanda olursa olsun trendler belirliyor birçok şeyi. İşte bu gerçekten yola çıkarak araştırma ve analizlere de yer vereceğiniz bir internet sitesi hazırlayabilirsiniz. Bu web sayfanızda belirli uygulama alanları kategorize edebilirsiniz. Sitede belirlediğiniz alanlarla ilgili araştırma ve analizlere yer verebilirsiniz. Özellikle lokal konularda hazırlayacağınız iyi bir içerik sayesinde dikkat çekebilirsiniz. Global ticaretin hızla yayıldığı günümüzde bu tarz bilgiler yatırımcı şirketler için iyi birer kaynak olabilir.
Online Makyaj

Sanal dünyada getirisi yüksek bir iş olabilir. Bir makyaj uzmanıyla iş birliği yaparak farklı bir girişime imza atabilirsiniz. Kuracağınız bu sitede cilt bakımı ve makyaj sırlarıyla ilgili bilgileri paylaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra siteye sanal makyaj uygulamaları eklemeniz mümkün. Bu sayede site kullanıcıları beğenecekleri makyaj ürünlerini deneyerek bulabilirler. Ayrıca site ziyaretçilerinin yüz, göz, dudak ve tırnaklar üzerinde denemeler yapabileceğiniz hazır örneklere de ulaşmalarını sağlayan uygulamalara yer verebilirsiniz.

Sanal Takı Tasarım Atölyesi

Takı tasarım son dönemin en ilgi çeken hobilerinden biri. Web tabanlı kurulacak sitede boncuk ve takı malzemesi satabilir ya da şablonlarla sanal ortamda boncuk dizdirerek sürekli sipariş almanız mümkün. Siteye hazine sandığına benzeyen kutular koyabilir. İçlerinde orijinal büyüklükleriyle boncuklar, taşlar, malzeme ve gereçler yerleştirebilirsiniz. Bu sayede şablonların üzerine kendi zevkine göre değersiz, yarı değerli, değerli taşları ya da boncukları dizebilirsiniz.
Nostalji Dükkanı

Nostalji her dönem para kazandırıyor. İşte bu gerçekten yola çıkarak küçük bir yatırımla çeşitli nostaljik objelerin benzerlerini ürettirip internette satışa sunabilirsiniz. Bunun için geçmiş yıllarda nelerin öne çıktığını araştırarak ilk adımı atabilirsiniz. Hedef kitlenize göre belirleyeceğiniz simgeler, eşyalar, buluşlar, markalar taranarak yüzlerce materyal ortaya çıkarabilirsiniz. Eski otomobil modelleri, lambalı radyolar, eski zaman telefonları gibi hobi objelerine de sitenizde yer verebilirsiniz.

Firma Bilgileri

MEDYA FİRMA
05546231516 Firmaya Git

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.