• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

HABER DETAYI

Haziran 1, 2017 3:59 pm

YOUTUBE PARTNER

YOUTUBE PARTNER

Yeni başlayanlar için kullanabileceğiniz partner şirketidir. 5 abone ve 200 video izlenme sonrası partner şirketine başvurabilirsiniz. Videonuzun size ait olması şartları yoktur bu yüzden başlangıç için kullanabilirsiniz. Ünlü Youtube kanalları bu şirket ile çalışmıyor. Paypal ödemesi vardır. Hesabınızda 135 dolar olduğunda paranızı yatırıyor. Kendi kontrol paneli olan partner kanalının %30 kesintisi vardır.

Quiz Group

3 yıllık sözleşme istiyor. Paypal ödemesini kaldırdı ve 500 abone şartı istiyor. Kendi paneli olan Quiz Group son güncellemeleri ile kendi içinde barındırdığı birçok kanalı saf dışı bıraktı. Youtube da biraz deneyiminiz var 500 aboneli kanalınız varsa başvuru yapabilirsiniz.

Freedom

%40 kesintisi vardır. Paypal ödemesi var ve 150 dolar olunca banka ödemesi de yapıyor. Freedom point özelliği ile ek gelir imkanı sağlıyor. Kendi ücretsiz müzikleri vardır. Tavsiye olunan bir şirkettir. Kendi Youtube eğitimleri ile Partnerlerini destekler.

Machinima

Deneyimli Youtuber’ların kullanabileceği bir şirkettir. En az günlük 1000 video izlenmesi istiyor. Kesintisi %40 oluyor. En az 30 video ve 1000 tane abone olması gerekiyor. Orkun Işıtmak gibi ünlü Türk Youtuber’ları da bu Network’ü kullanıyor.

BuzzMyVideo

5000 kanal barajına ulaşan network şirketi Türkiye’den 150 önemli kanalı içeriğine aldı. Bu sayede Silikon Vadisin’deki Black Box Connect organizasyonuna katılma hakkı kazandı. Özgün kanal olması şarttır. Ülkemizdeki ileri gelen kanallardan bazıları bu şirketi kullanıyor. Türkiye’de kendi stüdyolarını kullandı. Ortak olduğu kanallar bu stüdyoları kullanabilir.

Youtube para kazanmak için Adsense yerine Partner şirketlerini tercih edebilirsiniz. Partner şirketleri sizleri bir çok konuda destekler Google tarafından hakkınız yenilmez. Youtube’da belli bir başarıyı yakaladığınızda partner şirketleri sizlere teklif verecektir. Size gelen teklifleri mail aracılığıyla görebilirsiniz.

Firma Bilgileri

MEDYA FİRMA
05546231516 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.