• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,089 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HİDROMEK
  • ADRES: Ayaş Yolu 25. km 1. Organize Sanayi Bölgesi Osmanlı Caddesi No:1 06935 Sincan/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 267 1260
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Dünyada tanınmış bir inşaat makinası üreticisi olan HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kuruldu. Kurucu ve mevcut yönetim kurulu başkanı Hasan Basri Bozkurt, tarım traktörleri için eklenti imalatı ile başladı. Bu girişim, önümüzdeki yıllarda daha da ilerletildi ve Türk mühendisleri tarafından şimdiye kadar tasarlanan ilk inşaat makinesi üretildi. Ürün yelpazesi zaman içinde genişletildi ve HİDROMEK’in büyümesine yol açtı; Bugün HİDROMEK yaklaşık 1.800 çalışanı istihdam etmektedir. Ekskavatörler, yükleyiciler, hidrolik ekskavatörler ve motor greyderler Ankara’da 3 fabrika, İzmir’de 1 fabrika ve Tayland’da 1 fabrika olmak üzere beş üretim tesisinde üretilmektedir. 2017 yılında Ankara’da 1 milyon m2 alanda yeni bir üretim tesisi hizmete açılacak.

5 kıtada 70’den fazla ülkeye ihracat yapan HİDROMEK, uluslararası yetkili satıcıların yönetimini gerçekleştirmekte ve İspanya’nın Barselona’daki HİDROMEK WEST gibi uluslararası satış ve satış sonrası servis merkezleri aracılığıyla satış ve satış sonrası hizmetler sağlamaktadır; Rusya’nın Krasnodar kentinde HİDROMEK RUSYA, Japonya’nın Sagamihara kentinde HİDROMEK JAPAN.

İnşaat makinelerinin tasarımında fark yaratan HİDROMEK, birçok ödülle başarılarını taçlandırdı. HİDROMEK bugün itibariyle toplam 9 tasarım ödülünün sahibi ve bunlardan 7’si uluslararası çapta prestijli bir ödül.

HİDROMEK, tüm dünyaya inşaat makineleri konusunda bilgi sağlayan ve tüm endüstri için referans oluşturan medya kuruluşu KHL Grubu’nun “Sarı Tablo” listesine dahil olan ilk ve tek Türk makine üreticisidir; Liste, dünyanın en büyük inşaat ekipmanları üreticileri arasında değişmektedir. HİDROMEK son 5 yıldır bu listeye girdi. IMDER (Türkiye İnşaat Malzemeleri Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) tarafından açıklanan rakamlara göre, HİDROMEK, son 8 yıldır kazıcı yükleyici satışı ve son beş yıldaki ekskavatör satışlarında Türkiye pazar lideri olmuştur.

VİZYON & MİSYON
Vizyon
İnşaat makineleri sektöründe global bir marka olmak.

Misyon
Müşterilerimizin ve diğer paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, toplumun gelişmesine katkıda bulunan çevre dostu ve rekabetçi ürün ve hizmetleri üretmek.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.