• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,151 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İPEK YUVAM
  • ADRES: Bahçelievler Mahallesi Kırağlı Sokak No:2 (Stadyum Karşısı), Altıeylül / Balıkesir
  • TELEFON: 0 (266) 244 8860
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

Mili ve manevi değerlere sahip, yeniliklere açık, öz güveni yüksek paylaşımcı, doğaya ve çevreye duyarlı, başkalarının haklarına saygılı, dostluk ve kardeşlik duyguları gelişmiş nesiller yetiştirerek bölgemizde ve ülkemizde örnek bir okul öncesi kurumu olabilmektir.

Vizyonumuz

İpekyuvam Anaokulunda uygulanan Eğitim programlarının temel amacı, çocuklarımıza insani değerleri kazandırarak bu değerlere karşı duyarlılık geliştirme ve bunları davranış biçimine dönüştürmelerine yardımcı olmaktır. Ayrıca grup çalışmalarımızda, çocuklarımızın günlük hayatlarında karşılaştığı sıkıntılardan nasıl davranmaları gerektiğini öğretmek, çocuğun yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamak, iletişim kurmayı, yaratıcı olmayı, düşünmeyi, sırasını beklemeyi, paylaşmayı ve iş birliği yapmasını öğreterek, bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini destekleyerek, temel beceriler kazanmayı öğretmektir.

Eğitim ve İnanç İlkelerimiz

* En değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza kaliteli yemek ve güvenli ulaşım sağlarız.
* Çocuklarımızı küçük yaşlarda bilimsel çalışmalara özendiririz. * Okul öncesi eğitimine yönelik her türlü yenilikleri takip ederiz. * Ekip çalışmasına önem veririz. * Öğrencilerimizin ahlaklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi olabilmeleri adına, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamında eğitim anlayışını sağlarız. * Çocuklarımızın bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak en iyi şekilde yetiştirmelerini sağlarız.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.