• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
450 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KÜÇÜKBALIK ANAOKULU
  • ADRES: Selvitepe Mah. Ankara Yolu Üzeri No:32 Turgutlu/MANİSA
  • TELEFON: 9 (023) 631 2404
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Biz Kimiz?

Okul öncesi eğitim kurumları çocukların sadece barındırıldıkları ve bakıldıkları yer değildir, olmamalıdır. Kişilik gelişiminin %60’ının tamamlandığı bu dönem, tesadüfi ve gelişigüzel süreçlere bırakılamaz. Özel Kemalpaşa Küçük Balık Anaokulu bu gerçekten hareketle donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmelerini sağlayacak; bilişsel, sosyal, duygusal ve bedensel gelişimlerini destekleyecek zengin yaşantısal seçenekler oluşturmak okul öncesi kurumlarının temel görevidir. Özel Kemalpaşa Küçük Balık Anaokulu alanında uzman ve yetişmiş eğitim kadrosuyla bu görevi titizlikle yerine getirme arzusundadır. Her çocuk bireysel farklılıklarına uygun, kaliteli ve üst düzey bir eğitim alma hakkına sahiptir.

“Çocuk yaşadığını öğrenir” gerçeğinden hareketle çocuklara zengin yaşantısal alanlar sunmak ve çocukların kendi yaşantılarından öğrenmesini sağlamak Özel Kemalpaşa Küçük Balık Anaokulu personeli tarafından duyarlılıkla yerine getirilmeye çalışılmaktadır.

Okulumuz saat 7:00 ile 19:00 saatleri arasında eğitim vermektedir.okulumuzda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı mevcuttur. Tam gün-yarım gün eğitim seçeneklerimiz vardır.Okulumuz eğitim programını çeşitli branşlarla(İngilizce-Müzik-Bale-Satranç) ile desteklenmektedir.Yemek menümüz çocuklarımıza sorunsuz bir beslenme alışkanlığı kazandırmak için onların damak tadı dikkate alınarak hazırlanmaktadır.Yemeklerimiz kendi mutfağımızda aşçımız tarafından pişirilmektedir.Yoğurdumuzu kendimiz yapıp, sebzelerimizi de ilçe pazarından

seçerek mevsiminde ve taze tüketmeye dikkat etmekteyiz.

Servis Ulaşımı ve Güvenlik: Servis araçlarımız okulumuza ait olup klimalı ve çocuklarımızın taşınması için uygun koşullara sahiptir. Okula servis ile gelen çocuklarımız önceden bildirilen saatlerde evinin kapısından teslim alınır ve yine aynı şekilde teslim edilir. Servislerimizde çocuklarımıza uygun emniyet kemerlerimiz ve servis öğretmeni bulunmaktadır.

Çocukla iletişimde “sevgi”yi, kurumsal açıdan “güven”i ve hizmette “ilgi”yi eksen olarak benimsemekteyiz.

ULUCAK KÖYÜNDEN ÖGRENCİLERİMİZ İÇİN SERVİS HİZMETİ VERİLECEKTİR.

Vizyonumuz

Geleceğin altın çocuklarının yetişmesinde pay sahibi olmak adına çıktığımız yolda; çocuklarımızın aileleri ile işbirliği içerisinde, eğitim alanındaki gelişmeleri ve faaliyetlerimizden etkilenen kişi ve kurumlardan yapılan geri dönüşümleri sürekli takiple, beklentilerin hep önünde, kalitesiyle örnek gösterilen, önder bir kurum olmak.

Misyonumuz

* Milli ve manevi değerlerine bağlı,
* Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı,
* Duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, kendine güvenen,
* Kendisi ve çevresiyle barışık, mutlu,
* İç disiplin ve sorumluluk duygusu gelişmiş,
* Sosyal ilişkileri güçlü,
* İşbirliği ve takım çalışmasına istekli,
* Biz bilincine sahip, paylaşımcı,
* Değişik görüş ve düşüncelere saygılı,
* Yeteneklerini ve üretkenliğini kullanabilen,
* Yeteneklerini ve üretkenliğini kullanabilen,
* Çevreye Duyarlı,
* Öz bakım becerilerini kazanmış,
* Sürekli gelişime açık,
* Türkçe’yi doğru ve düzgün kullanabilen çocuklar yetiştirmek.

Bilmeniz Gerekenler

icon

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.