• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

MANİSA MERKEZ SÜRÜCÜ KURSU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,157 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YUSUF AKÇAY
  • ADRES: Yarhasanlar Mah. Karamızrak Cad. No : 20 / A ( Yeni Camii Yanı ) – MANİSA
  • TELEFON: 0 (236) 239 3940
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

MANİSA MERKEZ SÜRÜCÜ KURSU MANİSA SÜRÜCÜ KURSU MANİSA EHLİYET  ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU MANİSA

Firma Profili
Firmamız 2009 tarihinde Aile Şirketi olarak eğitim ve öğretim hizmetine başladı. 2017 yılına kadar 5.000 kişi bizden aldığı eğitim ile ehliyet sahibi oldu. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %90 seviyesindedir.
Teorik derslerimizde en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda projeksiyon cihazlarıyla görsel eğitim verilmektedir. İki hafta süren teorik eğitim tamamlandıktan sonra direksiyon eğitimlerimiz başlar. Adaylarımıza direksiyon eğitiminde Simülatör aracı ile sanal ortamda trafiğe hazırlık eğitimi verilmektedir. Simülatör aracıyla aldıkları ön eğitimden sonra kursiyerlerimiz gerçek araç eğitimine hazır hale gelirler.
Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik canavarını evinde yok etmektir.
İlkyardım Bilgisi,Araç Tekniği, Trafik Adabı,Trafik ve Çevre Bilgisi,Simülatör Direksiyon Eğitimi ve Akan Trafikte Direksiyon Eğitimleri eğitim uzmanları tarafından verilmektedir.
Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır.
A1,A2,B,D sınıfı Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü son modeldir. 25 Kişilik Klimalı sınıflarda teorik dersler yapılmaktadır.Sınıflar teknolojinin gerektirdiği tüm eğitim araç ve gereçleri ile yeni alınan Simülatör ile donatılmıştır.
MANİSA ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU MANİSA EHLİYET

MANİSA ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU

MANİSA ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.