• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
438 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: METİN YAVUZ
  • ADRES: AYDIN SÖKE
  • TELEFON: 0256 226 70 60
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yavuz Şirketler Gurubu iştirakçiliğinde
2000 yılında Aydın’da faaliyete başlamıştır. Metin Yavuz, Tekin Yavuz, Çetin Yavuz yönetiminde Aydın Merkez olmak üzere Söke ve Kuşadası’nda Renault ve Dacia marka otomobil faaliyetleri devam etmektedir. 106 çalışanıyla satışın yanı sıra servis, yedek parça, 2.el ve sigorta faaliyetleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
Misyonumuz; hizmet verdiği her alanda daima en iyi olmaktır. ”en iyi” den anlayışımız; Müşterilerimiz tarafından tercih edilen, müşterilerin memnuniyetini sağlamak, kaliteli, duyarlı, hızlı, yenilikçi, değişimlere uyum sağlayan, yaratıcı ve lider bir şirket olmaktır. Vizyonumuz; sektörümüzde müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, güvenilir ve sürdürülebilir bir marka olmaktır. Kalite politikamız; Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, tam müşteri memnuniyetini sağlamaya, Hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımını desteklemeyi, işletme değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Sahip olduğumuz değerlerle satışta ve serviste kaliteli hizmet vermek şirketimizin ilk amacıdır. Müşterilerle ilişkimiz aslında satış sonrasındaki hizmette başlıyor. İyi bir hizmet, eğitimli ve genç personellerle müşteri memnuniyetini sağlamak genel ilkemiz olmuştur. İşletmemizde çalışanlar üstlendikleri görevleri, sorumlulukları bilinçli bir şekilde yerine getirmektedirler.

Rekabetin her geçen gün daha da arttığı zamanlarda biz de yenilikçi ve yaratıcı değerlerimizi geliştirmekteyiz. Günümüzde sigorta tanımı oldukça genişlemiştir. Biz de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için “Mimar” adı altında 6 farklı firmayla sigorta faaliyetimizi sürdürmekteyiz.Mimar Otomotiv kuruluşundan bu yana müşteri odaklı, dürüst ve şeffaf, yenilikçi, yaratıcı, takım çalışmasına inanan, çalışanlarını sürekli geliştiren, çevre ve topluma duyarlı, dinamik değerleriyle en iyi olma çabasındadır.14 yıldır Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa sürede ve doğru cevap vererek onların memnuniyetini en iyi şekilde sağladık. Gelecek yıllarda da bunu sürdürmeyi hedefliyoruz.

k2

En iyiler yolunda en iyisi olmak! Mimar otomotiv satış, servis, yedek parça ve sigorta faaliyetlerinde tüm çalışanların gayretiyle kaliteyle müşteri memnuniyetini sağlamak yolunda ilerlemektedir. Dün olduğu gibi bugün de yarın da…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.