• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
658 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SAİT BİNGÖL
  • ADRES: Merkez Efendi Mah. 3819 Sok. NO:37/A Yunusemre - MANİSA
  • TELEFON: 0 (236) 234 0985
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

İsmini Manisa’nın sembollerinden olan NİOBE (Ağlayan Kaya)’den almıştır.
1991 yılından bu yana süre gelen 25 yıllık tecrübesi ile Ege bölgesi ve çevresinde aranan ve adından söz ettiren bir firma olarak, TSE, CE ve ISO 9001:2000 kalite belgelerine ve Sanayi Bakanlığı tescil ve imalat belgelerine sahip olarak, sektörel talepleri en hızlı ve sorunsuz şekilde yerine getirmiş ve halen aynı şuurla yerine getirmeye devam etmektedir.

Niobe Asansör yürüyen bant, yük asansörleri, insan asansörleri, platformlar ve asansör butonları gibi diğer ekipmanlarımızla geçmişten bugüne kadar yüksek müşteri memnuniyeti için gerekli özeni gösteren bir firma olarak vizyon ve misyon belirlemesini bu yönde yapmış olan bir firmadır. Yapılan işlemler en verimli bir şekilde, şık ve kaliteli tasarımlarla itinalı bir montaj süreciyle beraber yapılmaktadır. En iyi düzeyde amaca ve hedefe uygun asansörün temini için yıllardır müşterilerine iyi bir hizmet sunmayı amaçlamış olmakla beraber, verimli bir müşteri ilişkisi hedeflenen noktalarımızdan biridir. Müşteri için en uygun ekipmanın en uygun yere entegre edilmesi bizim için çok önemli olmaktadır.

Değişen ve gelişen teknolojilerle ihtiyaç duyulan modernizasyon çalışmaları da uygulanmaktadır. Teknolojiler ilerledikçe asansör dünyasında da yeni bir gelişmenin yaşandığı bir dönemdeyiz. Biz de yaptığımız çalışmalarla çağın gerisinde kalmamak için ihtiyaç duyulan çalışmaları yapmaktayız. Daha pratik çözümlerle daha iyi verim almak için modernizasyon çalışmaları çok önemli olmaktadır. Modernizasyon; olan bir teknoloji geliştirilerek daha iyi bir noktaya getirme çabaları olarak nitelendirilebilir.

Niobe Asansör olarak sizin işiniz için ihtiyaç duyulan asansör ve diğer ekipmanlar yaptığımız çalışmalarla en yüksek düzey de verimli bir çalışma ile kaliteli bir montaj süreci ile profesyonel ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Firmamız 2003 yılından bugüne, yüksek teknoloji ürünü olan sistemler ve yardımcı öğeler ile şahıs, sedye ve yük asansörlerinin montajı ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Bünyesinde bulunan Mühendis, Yönetici, Mantaj, Arıza, Revizyon ve Bakım elemanlarının tamamı konusunda uzman ve yetki belgelerine sahip kişilerden oluşmaktadır.

Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmektir Niobe Asansör, gereksinimlere göre; 100 kg.’dan 20.000 kg.’a varan kapasitelerdeki asansörleri, engelli platformları, konut, iş merkezi, çarşı, hastane gibi yapılara uyguluyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.