• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

ODAK TIP MERKEZİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
636 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ODAK TIP
  • ADRES: Selvilitepe Mah. Av. Raşit Akan Sk. No:26 Turgutlu, Manisa
  • TELEFON: 0 (236) 312 3030
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 17:30
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Tarihçe

2008 YILINDA TURGUTLU da ilk özel sağlık kuruluşu olarak OP. DR. Mustafa Kemal Nas tarafından GÖZ HASTALIKLARI KONUSUNDA HİZMET VERMEK ÜZERE Özel Turgutlu Göz Dal Merkezi adıyla kurulan şirketimiz, değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda 2012 yılında büyüme kararı almıştır.

Turgutlu ve yakın çevresine Göz hastalıkların da SUNDUĞU KALİTELİ VE ÇAĞDAŞ SAĞLIK HİZMETİNİ farklı branşlarda da verebilmek için öz kaynaklarını kullanarak Yeni binasını İzmir – Ankara asfaltı üzerinde ki 1080 m kare arsaya yedi katlı olarak inşa ederek, 2300m kare kapalı alanı, iki modern tam donanımlı ameliyathanesi özel otoparkı ve modern tam donanımlı poliklinikleri ile hem bölgede hem de yakın çevredeki hastalara, Göz hastalıklarının yanı sıra, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anestezi ve Reanimasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye) polikliniklerini bünyesine katarak 2015 Mayıs ayında yeni binasında A tipi Cerrahi ve Lazer merkezi olarak , Turgutlu Odak Tıp Merkezin adıyla hizmete başlamıştır.

Yatırımlarını “Halka Hizmet” anlayışını doğrultusunda sürdüren Odak Tıp Merkezi yakın gelecekte farklı polikliniklerin yanı sıra, Medikal Estetik (saç ekimi) gibi ihtiyaçları gidermek için gelişmelerini ve hizmetlerini sürdürecektir.

ODAK TIP MERKEZİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.