• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
458 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEHMET ÖZENSER
  • ADRES: 901 Sok. No:12 Hisarönü-İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 425 8245
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz 1985 yılında MEHMET ÖZENSER, HAYRETTİN ÖZTİTİZ VE HÜSEYİN ÖZTİTİZ tarafıdan Konya’nın Beyşehir ilçesinde kurulmuştur.

Bu yıllarda dönemin önemli markalarından Üzümlü kooperatif’in Türkiye dağıtımını üslenmiştir. Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi kendisine ilke edinen şirketimiz, ulusal çapta dağıtım vizyonu ile 1991 yılında Özler Avcılık ve doğa sporları ünvanıyla merkezini İzmir’e taşıyarak ürün portföyünü genişletirken 1992 yılında Üzümlü Kooperatifin satıcılığını bırakarak Vursan Av Tüfekleri’nin Türkiye dağıtımını yapmaya başlamıştır.

Pazarlama ve dağıtım sektöründen edindiği deneyimi gıda sektörüne taşıyan bir girişimle 1998 yılında yine İzmir’de Özler Alışveriş Merkezi ünvanıyla perakende zinciri mağazalarını kurarak bölgede gıda sektörün önemli oyuncularından biri haline geldi. 1998 yılının başında günümüz silah sektörünü köklü kuruluşlarından olan Ata Arms firmasının Türkiye dağıtımını, 2005 yılında Hatsan Optima Havalı Tüfekleri markalarının Türkiye dağıtımını, 2008 yılında sektörün bir diğer yenilikçi ve teknoloji odaklı firmalarından Armsan Silah Saniyi’nin Türkiye dağıtımını üstlenmiştir.

Özler Av halen Türkiye’nin Dünyaya açılan büyük firmaları Ata Arms, Armsan , Hatsan Brunelli ve Hatsan Optima’nın tek yetkili dağıtıcılığını yapmaktadır.

Ayrıca Türkiye’de kalitesini ispatlamış ürünlerin dağıtımını yapan şirketimiz bu ilkelere bağlı kalarak Junxing, Topoint, Kwc, Ballistol, G96 gibi markaların italatını ve Türkiye pazarında dağıtımını yapmaktadır. Şirketimiz yüksek kaliteli av tüfeklerinin yanında avcılık ve doğa sporu ekipmanlarını yaygın bayii ağı ve sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle siz değerli kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.