• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
398 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Uğur karatay
  • ADRES: Muslihittin Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:38/B Merkez / Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 212 8099
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Pamukkale Cam Balkon değişen ve gelişen dünyada her zaman en yeni ürünleri, yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla sizlere sunmanın gururunu yaşamaktadır. Firmamız cam balkon sistemlerinde 10.000’e yakın montajı ile değerli müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. Firmamız, deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla birçok cam balkona imzasını atmış, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterilerine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur. Satış, imalat ve montaj süreçlerinde toplam kalite yönetimi ilkesini benimsemiş ve bu süreçlerdeki titiz çalışmaları sayesinde müşterileri tarafından beğeni toplamıştır. Amacımız cam balkon sektöründeki eksikleri görmek ve cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmektir.

Müşterilerimizden aldığımız takdirde faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz. Muğla’da cam balkon ve vitrin sistemleri satıcısı olarak bu sektördeki yanlış ölçü ve montaj hatalarının geri dönülmez olduğunu tespit ettik. Bu gibi sorunlara meydan vermemek için ölçü ve montaj konusunda kalifiye elemanları bünyemizde barındırarak vermiş olduğumuz alüminyum taahütleri en kısa süre ve sıfır hata ile bitirmeyi gaye edindik. İmalatta kullanmış olduğumuz alüminyum profil, vizyon adı altında ENDÜSTRİYEL sistem patentine sahip tek malzemedir.

Ürünümüz estetik açıdan sahip olduğu tasarım tescil belgesi ve patent sayesinde kesinlikle taklit edilemez. Su izolasyonu konusunda emsaline göre %90 daha üstün estetik ve sağlamlık tam anlamıyla uyum içindedir. Kullanılan tüm malzemeler bilya, klavuz, teker çıkış yuvası kapama, baza başları kapama, boynuz ve kilit olarak bir uyum içerisinde ürünümüzün kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Kullanılan kıl fitiller, ithal İngiliz menteşesidir. Isı ve toz geçirgenliği sıfıra yakındır. Kullanılan contalar tamamıyla yüksek çalışma yüküne ve doğa şartlarına göre dizayn edilmiştir.

ÖMÜR BOYU GARANTİ BÜTÇENİZE UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ. AMACIMIZ GÜVEN, KALİTE, TECRÜBE ve YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAKTIR.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.