• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
696 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SOO BE
  • ADRES: Büyükdere Caddesi Cem Plaza No:23 Kat:2 Şişli / İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 201 0809
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda!

Her gün yeni trendlerin ortaya çıktığı, her şeyin, herkesin iletişim halinde olduğu ve satın alma alışkanlıklarının tamamen değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Bu dünyaya doğan çocukların da daha zeki ve ne istediğini bilen bireyler olmasına da şaşırmıyoruz.

Soo be markasının hikâyesi, işte tam da yeni nesil çocukların hikayesi. Soo be nesli, duygu ve düşüncelerini özgürce dile getirebilen, kendilerini ifade edebilen doğuştan dijital yeniçağın nesli.

Soo be’de eğlence ve modaya, yaratıcılığı birleştirdik, 0-12 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratmak istedik. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış tek mağazacılık konsepti Soo be’yi, Dünya ve Türkiye’de çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarladık.

Soo baby
Soo baby ile bebek ürünlerine modayı getirdik. Siyah bir puset mi aradınız? Bahama baskılı pusetlerimizin hemen yanında siyah klasik pusetimizi bulabilirsiniz. Soo be nesli için yaratılmış Soo baby, hızlı, akıllı, trendleri takip eden, sizin gibi düşünebilen, tamamen bebek ürünü odaklı, güvenilir ve yüksek kaliteli bir marka.

Oyuncak
Oyuncaklarla ilgili hep duyduğumuz, her yerde çoğunlukla birbirine benzer modellerin olduğu. Biz de araştırmalarımızı farklı yönlere çevirdik. 0-12 yaş aralığı için oyun saatlerine farklılık ve renk katacak oyuncakları Soo be’ye topladık.

Moda
Soo be’nin en çok sevdiği şey; moda! 0-12 yaş için tekstilden, aksesuara, farklı temaları taşıyan, sezon boyunca yenilenen koleksiyonlarla sürekli trendleri takip edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.