• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
626 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SPOT BALIK
  • ADRES: Kemankeş Karamustafa Paşa Mh. Ömer Abed Hanı No: 23/ 16 34425 Karaköy/ Beyoğlu İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 244 8560
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Sport City Deniz Doğa Av ve Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulunan Spot Balık Markamız 2003 yılında doğmuştur. Bugün ürünlerimizi e-ticaret sitemiz üzerinden tüm Türkiye ve K.K.T.C’ye ulaştırmaktadır. Ayrıca Karaköy’de bulunan olta malzemeleri mağazamız 2003 yılından beri tüm istanbullu balık tutkunlarına hizmet vermektedir.

Balıkçılık ve olta malzemeleri satışını yaptığımız e-ticaret sitemizdir. Türiye’nin heryerine online olarak olta malzemeleri siparişi verebileceğiniz sitemizden 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Dünyanın en iyi balıkçılık ekipmanlarını üreten markalarını sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbul Karaköy Mağazamız;
2003 yılında kurulan ve Galata Köprüsü üzerindeki mağazasında hizmet vermeye başlayan Spot Balık şu anda Karaköy Meydanı’nda bulunan Ömer Abed Hanı içindeki mağazasında hizmet vermektedir. İstanbul’da balıkçılığın kalbinin attığı Karaköy’de bulunan ve en çok ziyaret edilen mağazamıza bir çay içmeye herkesi bekleriz. Ulaşım bilgisi için tıklayınız.

Sport City E-Ticaret Sitemiz ve Tophane Mağazamız;
Doğa sporları malzemeleri üzerine hizmet veren Sportcity.com.tr internet sitemiz ve İstanbul Tophane Mağazamız hakkında bilgi almak için www.sportcity.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceliklerimiz

Bilinçli Olta Balıkçılığının Yaygınlaşması;
En az bir defa üreme şansı bulamamış balıklar kesinlikle alıkonulmamalı. Eğer her balığa bir kez üreme şansı verilirse, balık neslinin tükenme tehlikesi de ortadan kalkar. Balıkları bilimsel veriler ile hazırlanan yasal boy limitlerine uygun tuttuğumuzda ve bu boylardan küçük olanları tekrar suya iade ettiğimizde inanın sonraki seneler çok daha fazlasını yakalama şansı bulabileceğiz.

Kaliteli ve Amaca Uygun Balıkçılık Malzemeleri;
Sizlere binlerce çeşitte ürün sunuyoruz. Bunların içinde yapacağınız av şekline en uygun şekilde seçebilmeniz çok önemli. Doğru ürün seçimi ve kombinasyonları, avınızın daha verimli geçmesini sağlayacağı gibi yanlış ürünlerle zaman ve para kaybı yaşamanızı da engelleyecektir. Bu sebeple Spot Balık’tan sadece ürün değil, ürünler hakkında bilgi ve yepyeni fikirler de alabilirsiniz. Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.