• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

TEZCAN UN

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
842 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YÜKSEL TEZCAN
  • ADRES: Koyundere Beldesi Ulus Mahallesi No: 20 Menemen İzmir Turkey
  • TELEFON: 0 (232) 846 1900
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Güvenilir, güçlü ve tecrübeli marka
Kurucumuz Yüksel Tezcan değirmencilik sektörünün en köklü sanayicilerindendir. Ailesinden gelen değirmencilik geleneğini Eğirdir ve Akşehir’deki un fabrikaları ile devam ettirmiş, 1991 yılında Bornova’daki 150 ton/gün kapasiteli fabrikasını İzmir’e kazandırmıştır.

1999 yılında, kapasite artırımı yapmak amacıyla İzmir Menemen’deki 750 ton/gün kapasiteli fabrikasını, sektördeki son teknolojilerin kullanımı ile faaliyete geçirmiştir.

Tezcan Un Fabrikası üretimini gelişen teknolojiye adapte edip, verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için 2004 yılında yine günün en üst teknolojideki makinalarıyla yeni ünitelerini kurmuştur.

2007 yılında kaybettiğimiz kurucumuz Yüksel Tezcan’dan sonra yönetim kurulu başkanımız Haluk Tezcan, 3.kuşak olarak TEZCAN UN’u 2005 yılında dünyaya açmıştır.
Müşterilerimizden gelen kurutulmuş buğday unu taleplerine cevap vermek için AR-GE çalışmalarına ağırlık veren firmamız, İzmir’de ilk kurutma tesisini kurup, kurutulmuş unu müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Ülkemizde her geçen gün artan maliyetlerin karşısında direnmeye çalışan müşterilerimizden gelen talepler üzerine, İzmir’de ilk defa dökme un satışına başlanmıştır.

TEZCAN UN bünyesine kattığı silobas araçlarıyla müşterilerimizin; nakliye, paketleme, hamaliye ve kötü koşullarda saklama gibi masraflarını en aza indirgemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.