• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
440 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İHSAN TÜRKBEY
  • ADRES: şentepe
  • TELEFON: 0 (532) 618 4610
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ankara Çilingir

Ankara Çilingir 0532 618 46 10

Ankarada anahtarcı ihtiyacınız var ise kapının arkasında anahtarınızı unuttuysanız artık dert etmenize gerek yok ankara türkbey anahtar ve çilingir servisimiz kapınıza hiç bir şekilde zarar vermeden sorunsuz bir şekilde kapınızı açıp sizi güvenli bir hizmet sunmaktadır. Türkbey çilingir servisi olarak profesyonellemiş ve uygun hizmet vermekte olan servisimiz günün her saati hizmet vermekteyiz.

Ankarada çilingir

Tüm Ankara oto çilingir, Ankara kasa çilingir işlerinizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ankara Türkbey Çilingir

Ankara çilingir servisimize 0532 618 46 10 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ankara Türkbey anahtar ve çilingir olarak günün her saati hizmet vermekteyiz oto çilingir, çelik kapı açma, göbek değişimi ve tüm çilingir işleriniz için hizmetinizdeyiz. Ankaranın tüm bölgesinde hizmet gösteren çilingir servisimiz 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ankara Anahtar ve Çilingir Hizmeti

Eğer kapının arkasında anahtar unuttuysanız kapınızın göbeğiyle ilgili probleminiz varsa kapınıza hiç bir şekilde zarar vermeden işlem uygulamaktayız. Ankara Türkbey anahtar ve çilingir ihtiyaçlarınızda günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

Ankara Çilingir anahtarcı ve çilingir hizmeti sunan tek kurumsal kimliğe sahip çilingir firması olduğumuzu belirtiriz. Hizmetlerimiz 7/24 ve garantili kilitlerin garanti işlerinide yapmaktayız başlıca kale kilit ve diğer firmalardada yardımcı olacağimizdan emin olabilirsiniz. Kurumsal kimliğimiz nedeni ile açtirdiğiniz kapıyı bizim ile güvenede almış oluyorsunuz çünkü kimin kapınızı açtığınızı bilmiş olacaksınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.