• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16

UŞAK YAŞAM ASANSÖR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
705 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERCAN TÜRİDİ
  • ADRES: Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad.No:72/A UŞAK / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (276) 216 4425
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 02:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

1997 yılında kurulan Uşak Yaşam Asansörleri, hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Uşak’ta hizmet veren firmamız, asansör sektöründeki yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Firmamız asansörlerin montaj, revizyon, bakım, arıza konularında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Misyon edindiği kalite ve güven standardı ile, projelerine ve satış sonrası hizmet kalitesine önem vererek büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.
UŞAK YAŞAM ASANSÖR asansör sektöründe Arıza, Bakım ve Montaj alanlarında 2000 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Sektörde güçlü deneyimimiz, geniş ürün yelpazemiz, konusunda uzman kadromuz, 24 saat sınırsız hizmet veren özel arıza/bakım ekibimiz ve kontrol mühendislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Belgelerimiz:
TSE ve Avrupa Standartlarına (CE, ISO9001:2008) uygun belgeleri almış bulunmaktayız. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz tamamıyla bu kalite sistemlerine uygundur.

Misyonumuz:
Önce insan güvenliği prensibiyle Uşak Yaşam Asansör tüm standart ve kaliteye uygunluk belgeleriyle ilgili tüm çalışmalarını tamamlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Bununla ilgili olarak tedarik etmesi gereken tüm parçalarda da aynı kaliteyi aramakta ve sunmaktadır.

Vizyonumuz:
Uşak Yaşam Asansör için öncelikli olan, müşteri memnuniyeti, can güvenliği, kalitenin sunulması, satış sonrası hizmetin sunulması ve satış sonrası hizmetin devamlılığıdır. ‘İNSANLAR HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR’ Bu düşüncenin ışığında, amacımız en iyiyi sunabilmek için çok çalışmak olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.