• info@medyafirma.com
  • 0554 623 15 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
865 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: VKM
  • ADRES: Adres: Turan Mahallesi, Kurultay Sk. No:42, 45400 Turgutlu/Manisa
  • TELEFON: 0 (236) 312 1220
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

VKM TURGUTLU

01 Temmuz 2012 ‘ da kurulan firmamız Otomotiv sektöründe başladığı hizmet atağına bir yenisini daha 17 OCAK 2014’ de düğüncü mağzasınıda hizmete sunmuştur. Güncel modayı yakından takip eden kadrosuyla birlikte kurulus amacı her ne kadar kar etmek olsada musteri memnuniyeti ön planda olan bir firma olma özelliği göstermektedir… Bütün bilgi,birikim ve tecrübelerimizle siz degerli müsterilerimizin hizmetindeyiz … Yeni adresimizde sizleri değerli müşterilerimizi bekliyoruz…

 

2017’nin son moda gelinlik model ve fiyatlarını Medya Firma sitesinden inceleyebililir, elliyi aşkın gelinlik modelinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Oleg Cassini 2017 gelinlik modellerini yaka tipi, siluet ve kumaş modellerine göre filtreleyip hayalinizdeki gelinliği bulabilirsiniz. Beğendiğiniz gelinlik modellerini denemek için online randevu alarak, mağazalarımızdan indirim kazanabilirsiniz

 

Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan VKM, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır.

VKM dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır.

VKM perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden VKM doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır.

VKM, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür.

Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 – 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır.

Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken VKM renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir.
VKM tasarımcıları, sofistike, romantik ve tüm şık detaylarıyla sürekli yenilenen ve kabul gören fast fashion koleksiyonlarına da yer vermektedir.

8000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan VKM yatırımlarına devam etmektedir.
ADRES : (DEREKÖY CAMİ ARKA SOKAĞI ) TURAN MAHALLESİ KURULTAY SOKAK NO : 42/A TURGUTLU

 

VKM TURGUTLU

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.